کسب درآمد در منزل

11 راه کسب درآمد در منزل آمریکایی ها که در ایران هم جواب میدهد !

مدت زمان مطالعه : ۴ دقیقه کسب درآمد در منزل

امروزه کسب درآمد در منزل، به عنوان یکی از راه‌های کسب درآمد محسوب می‌شود و عده زیادی از افراد در کشورهای مختلف از خانه‌های خود مشغول به کسب درآمد می‌شوند. کشور آمریکا یکی از کشورهای غنی از نظر شغلی است و مردم آمریکا، نه تنها به صورت حضوری بلکه به صورت غیرحضوری نیز کسب درآمد می‌کنند.

با پیشرفت‌های صورت گرفته، حتی نوجوانان نیز می‌توانند از خانه به کسب درآمد بپردازند. آمریکا یک کشور پیشرو از نظر کسب درآمد در منزل است؛ ولی یک سری از راه‌های کسب درآمد در منزل آمریکایی‌ها، در ایران نیز جواب می‌دهند. در ادامه این محتوا به بررسی ۱۱ راه کسب درآمد در منزل آمریکایی‌ها که در ایران نیز جواب می‌دهد، می‌پردازیم.

راه‌های کسب درآمد در منزل

کسب درآمد در منزل و کار در منزل می‌تواند با یک گوشی و یا کامپیوتر انجام شود. البته کسب درآمد در منزل با خیاطی در منزل نیز امکان‌پذیر است. از جمله کارهایی که آمریکایی‌ها در منزل در خود برای کسب در آمد انجام می‌دهند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  تأسیس فروشگاه آنلاین

اگر با استعداد هستید و خود را انسان خلاقی می‌دانید، می‌توانید یک فروشگاه آنلاین و کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید. اگر هنر خاصی دارید یا مثلاً خیاطی می‌کنید، می‌توانید با فروش تولیدات خود از طریق فروشگاه اینترنتی کسب درآمد کنید. با راه اندازی یک فروشگاه آنلاین کسب درآمد با خیاطی در منزل را نیز تجربه می‌کنید.

[irp posts=”1288″ name=”0 تا ۱۰۰ آموزش استفاده از هشتگ در اینستاگرام”]
 • نویسندگی و انتشار کتاب

اگر اهل نوشتن هستید و به نویسندگی علاقه دارید؛ می‌توانید کتاب خود را نوشته و آن را منتشر کنید و کسب درآمد داشته باشید. در آمریکا بسیاری از افراد از منزل خود به نویسندگی و انتشار آن می‌پردازند و به درآمد خوبی می‌رسند.

این روش یک روش کسب درآمد در منزل با کامپیوتر است. در حالت کلی برای چاپ کتاب به یک ناشر نیاز دارید ولی برای انتشار آنلاین کتاب نیازی به ناشر ندارید. در حال حاضر سایت‌هایی برای انتشار کتاب شما وجود دارند که بدون هزینه یا با کمترین هزینه کتاب شما را در فضای اینترنت و در سایت خود منتشر می‌کنند.

راه‌های کسب درآمد در منزل

 •  بازاریابی آنلاین

در حال حاضر بازاریابی آنلاین در حال جهانی شدن است و مردم در همه کشورها به ویژه آمریکا از طریق بازاریابی آنلاین محصولات و خدمات خود را به فروش می‌رسانند. ایران نیز به جمع این کشورها پیوسته است و این روش کسب درآمد در منزل در ایران نیز جواب می‌دهد و جزئی از کسب و کار اینترنتی موفق است. بازاریابی آنلاین می‌تواند یک راه کسب درآمد در خانه با گوشی محسوب شود.

 •  کسب درآمد با یوتیوب

یکی از راه های کسب درآمد برای نوجوانان در خانه یوتیوب است. یوتیوب یکی از فضاهای مجازی است که از طریق کانال‌های خود اجازه کسب درآمد در منزل را به افراد می‌دهد. کسب درآمد با یوتیوب به این شکل است که افراد برای خود کانال مخصوص ایجاد می‌کنند و با آپلود کردن ویدئوها و تماشای ویدئوها توسط افراد مختلف کسب درآمد می‌کنند.
[irp posts=”2210″ name=”0 تا ۱۰۰ پست گذاشتن در اینستاگرام+ ۵ قالب جذاب”]

در حال حاضر یوتیوب در ایران فیلتر است و آپلود ویدئو با این سرعت اینترنت سخت است؛ ولی کسب درآمد از این طریق در ایران غیر ممکن هم نیست.

 

 •  کار در منزل به عنوان دستیار مجازی

در حال حاضر در بسیاری از مراکز و شرکت‌ها افراد به دنبال استخدام یک دستیار آنلاین یا مجازی هستند. دستیار آنلاین یا مجازی کسی است که از منزل خود به عنوان منشی یا دستیار فعالیت می‌کند. وظایف این فرد می‌تواند چک کردن ایمیل‌ها و پاسخ دادن به آن‌ها انجام هماهنگی ملاقات‌ها و… باشد.

 •  کسب درآمد در منزل به عنوان مترجم آنلاین

مترجمی آنلاین یکی از روش‌های کسب درآمد در آمریکا است که در ایران نیز جواب می‌دهد. مترجمان آنلاین، کارهای ترجمه را از سایت‌ها یا کانال‌ها یا افراد مختلف دریافت می‌کنند و تحویل می‌دهند. نرخ‌های ترجمه آنلاین با توجه به سطح ترجمه متفاوت است. اگر نوجوان هستید و در کنار درس خود دوست دارید مشغول به کار شوید، ترجمه در منزل، یکی از راه‌های کسب درآمد برای نوجوانان در خانه است.

 •  اجاره دادن ماشین

در آمریکا بسیار مرسوم است که افراد با اجاره دادن ماشین برای خود کسب درآمد کنند. در واقع افراد از منزل از طریق آژانس‌های مختلف به انتشار آگهی می‌پردازند و ماشین خود را به ازای مبلغی اجاره می‌دهند. در ایران اجاره دادن ماشین رایج نیست ولی به عنوان یک روش کسب درآمد در منزل، گزینه خوبی است.

مربی تغذیه به عنوان کسب درآمد در منزل

 •  مربی سلامت و تغذیه

در آمریکا افرادی که در زمینه بهداشت و سلامت تجربه دارند، می‌توانند از راه دور استخدام شوند و از منزل به افراد در زمینه بهداشت و سلامت مشاوره دهند و افراد را راهنمایی کنند. این شغل غیر حضوری نیز می‌تواند یک شغل پردرآمد و جذاب برای ایرانیان باشد.

[irp posts=”2219″ name=”0 تا ۱۰۰ بازاریابی اینستاگرام (instagram marketing)”]
 • پرستار تلفنی

در آمریکا یک سری از پرستارها به صورت تلفنی فعالیت می‌کنند و جویای احوال بیمار می‌شوند. این پرستارها مجوز رسمی دارند و از طریق یک سری از شرکت‌های مخصوص به افراد معرفی می‌شوند. این شرکت‌های خاص، پرستاران را برای کنترل و مدیریت پرونده بیماران و آموزش به بیماران استخدام می‌کنند.

 •  مسئول استخدام مجازی

مسئول استخدام مجازی کسی است که از منزل خود کارهای مربوط به استخدام افراد در شرکت را انجام می‌دهد. امکان کسب درآمد از این طریق در منزل نیز برای ایرانیان می‌تواند فراهم شود.

 •  دوبلور مجازی

در آمریکا، بعضی از دوبلورها از منزل کار می‌کنند و شما هم در ایران می‌توانید اگر صدای خوبی دارید به دنبال کار دوبله بروید. شاید به نظر برسد کار دوبله از خانه امکان‌پذیر نیست؛ ولی بعضی از افراد از استودیوهای مجهز استفاده نمی‌کنند و دوبلورها را از خانه‌هایشان استخدام می‌کنند. صداگذاری و دوبلوری انیمیشن‌ها و تبلیغات می‌تواند یک شغل جذاب و پردرآمد باشد و ایده های مختلف برای کسب و کار در منزل وجود دارد.

به اشتراک بذارید

دوره های خودساخته

دوره جهش کسب و کار

صفر تا صد ایجاد و توسعه کسب و کار

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.